Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 

Föremål som liknar W


Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 6661 Ytterfoder
    5 st, Waldemarsuddekrukan, Prins Eugen, Gustavsber..//
    Såld: 1.400 kr

    SÃ¥ldes den 12 januari 2026
  • 6064 Spiselhundar
    7 st, glaserade, bland annat Beswick. Höjd: 10-32 cm
    Såld: 600 kr

    SÃ¥ldes den 12 januari 2026
  • 6633 Lampbord
    ett par, Furu, märkta KJW. Bredd: 54 cm, djup: 44 ..//
    Såld: 800 kr

    SÃ¥ldes den 12 januari 2026
  • 5329 Litografier
    3 st, Carl Fredrik Reuterswärd (1934-2016), Sverig..//
    Såld: 800 kr

    SÃ¥ldes den 15 december 2025
  • 5326 Bokverk
    Blinds & Shutters, 1990, Maichael Cooper, med dedi..//
    Såld: 4.000 kr

    SÃ¥ldes den 15 december 2025
  • 3039 OljemÃ¥lning
    Alina Witwitzka (f. 1949), Sverige, Signerad. Olja..//
    Såld: 300 kr

    SÃ¥ldes den 15 december 2025




Ladda ner broschyr