Föremål som liknar W
6661 Ytterfoder
Såld: 1.400 kr
Såldes den 12 januari 2026
6064 Spiselhundar
7 st, glaserade, bland annat Beswick. Höjd: 10-32 cm
Såld: 600 kr
Såldes den 12 januari 2026
6633 Lampbord
Såld: 800 kr
Såldes den 12 januari 2026
6618 Oljemålning
Såld: 350 kr
Såldes den 12 januari 2026
6095 Parti bijouter..
diverse, bland annat silver, Swarovski, Nina Ricci mm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 15 december 2025
4318 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 15 december 2025
5329 Litografier
Såld: 800 kr
Såldes den 15 december 2025
5326 Bokverk
Såld: 4.000 kr
Såldes den 15 december 2025
3039 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 15 december 2025