Föremål som liknar Vinge
9149 Färglitografi
Såld: 350 kr
Såldes den 23 september 2024
2008 Oljemålning
Såld: 800 kr
Såldes den 17 juni 2024
8383 Akvarell
Såld: 200 kr
Såldes den 4 september 2023
3023 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 7 augusti 2023
7341 Kaffeservis
26 delar, "Blå Vinge", Rörstrand
Såld: 150 kr
Såldes den 17 juli 2023
2017 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 20 juni 2022
9435 Skulptur
Såld: 700 kr
Såldes den 28 februari 2022
4543 Akvareller
Såld: 800 kr
Såldes den 15 november 2021
3044 Oljemålningar
Såld: 150 kr
Såldes den 8 november 2021