Föremål som liknar Spanien
6166 Figuriner
3 st, Spanien. Höjd: 17-30 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 1 juli 2024
4025 Oljemålning
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
9350 Etsningar
Såld: 100 kr
Såldes den 27 maj 2024
9046 Litografi
Såld: 3.400 kr
Såldes den 27 maj 2024
7387 Skulptur
Såld: 100 kr
Såldes den 13 maj 2024
7326 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 13 maj 2024
2084 Serigrafi
Såld: 4.400 kr
Såldes den 6 maj 2024
5073 Litografi
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024
5201 Torrnålsetsning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 29 april 2024