Föremål som liknar Signerad
9145 Blandteknik
Såld: 600 kr
Såldes den 23 september 2024
2014 Färglitografi
Såld: 800 kr
Såldes den 23 september 2024
9098 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 23 september 2024
9078 Oljemålning
Såld: 2.200 kr
Såldes den 23 september 2024
9160 Oljemålningar
Såld: 800 kr
Såldes den 23 september 2024
9142 Gouache
Såld: 450 kr
Såldes den 23 september 2024
9250 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 23 september 2024
8207 Akvarell
Såld: 200 kr
Såldes den 23 september 2024
8135 Oljemålning
Såld: 2.400 kr
Såldes den 23 september 2024