Föremål som liknar Ryssland
6072 Teglas
Såld: 2.200 kr
Såldes den 1 juli 2024
6069 Teglas
Såld: 1.400 kr
Såldes den 1 juli 2024
2149 Litografi
Såld: 1.200 kr
Såldes den 1 juli 2024
6065 Tekannor
2 st, Ryssland. Höjd: 10-15 cm
Såld: 3.000 kr
Såldes den 1 juli 2024
5116 Matskedar
Såld: 2.400 kr
Såldes den 17 juni 2024
5111 Supkoppar
2 st, Ryssland, silver. Höjd: 5,5 cm. Vikt: ca 100g
Såld: 2.200 kr
Såldes den 17 juni 2024
4238 Ikon
Såld: 1.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
4054 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 10 juni 2024
2025 Kompottsked
Såld: 1.500 kr
Såldes den 3 juni 2024