Föremål som liknar Regatta
9139 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 30 oktober 2023
6096 Kikare
Regatta, i originalfodral. Längd: 19 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 12 december 2022
3228 Kikare
Såld: 250 kr
Såldes den 28 november 2022
7049 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 1 augusti 2022
2022 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 18 januari 2021
4137 Oljemålningar
Såld: 700 kr
Såldes den 5 oktober 2020
2284 Färglitografi
Såld: 250 kr
Såldes den 31 augusti 2020
2138 Etsning
Såld: 300 kr
Såldes den 11 november 2019
7478 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 27 maj 2019