1036 Dekorelement
Såld: 2.000 kr
Såldes den 27 november 2023 -
9057 Spegel
Sengustaviansk, Omförgylld, höjd: 126 cm
Såld: 2.000 kr
Såldes den 20 december 2015 -
9057 Spegel
Rokoko, höjd: 97, senare glas, omförgylld
Såld: 3.000 kr
Såldes den 27 augusti 2012
2489 Spegellampett
1800-tal, omförgylld, höjd: 65
Såld: 650 kr
Såldes den 30 april 2012 -
3029 Spegel
Empire, Omförgylld, höjd: 74
Såld: 1.400 kr
Såldes den 2 mars 2009 -
3059 Spegel
Nyrokoko, omförgylld, höjd: 105
Såld: 1.400 kr
Såldes den 16 juni 2008
8278 Lampetter
1 par, nyrokoko, 3-armade, omförgyllda
Såld: 900 kr
Såldes den 13 augusti 2007