7352 Väggtextil
Såld: 800 kr
Såldes den 6 februari 2023 -
3368 Oljemålning
Mongoliet, 1992, signerad, 22x35
Såld: 300 kr
Såldes den 3 juni 2013 -
7228 Textiltavla
Bemålad, Kina/mongoliet, 73 x 65
Såld: 100 kr
Såldes den 4 februari 2013
6178 Frimärken
samling, Sovjet, Mongoliet, Polen m. m. i album
Såld: 100 kr
Såldes den 24 januari 2011 -
8702 Matta
orientalisk, Mongoliet, tidigt 1900-tal, 123x195
Såld: 250 kr
Såldes den 10 maj 2010 -
7188 Mynningsladdare
Mongoliet, 1800-tal
Såld: 4.600 kr
Såldes den 8 augusti 2005