5112 Oljemålning
Såld: 600 kr
Såldes den 13 mars 2023 -
7305 Oljemålning
Såld: 400 kr
Såldes den 8 augusti 2022 -
1420 Oljemålning
Jan Liljeqvist. Signerad. Olja på duk, 73x59cm
Såld: 1.100 kr
Såldes den 2 november 2020
4196 Oljemålning
A Liljeqvist, Jämtländskt motiv, 78x113
Såld: 700 kr
Såldes den 30 maj 2011 -
4195 Oljemålning
A Liljeqvist, björkar vid tjärnen, Jämtland, 48x68
Såld: 300 kr
Såldes den 30 maj 2011 -
4521 Akvarell
Liljeqvist, 51x44 löst blad
Såld: 3.600 kr
Såldes den 9 mars 2009
2184 Oljemålning
Jan Liljeqvist, komposition, 97x98
Såld: 750 kr
Såldes den 2 juni 2008 -
3597 Oljemålning
Jan Liljeqvist, 61x63
Såld: 950 kr
Såldes den 28 januari 2008 -
3581 Oljemålning
Liljeqvist, Komposition, 55x66
Såld: 300 kr
Såldes den 28 januari 2008