Föremål som liknar Krestesen
3225 Oljemålning
Såld: 4.400 kr
Såldes den 3 juni 2024
3226 Akvarell
Såld: 1.300 kr
Såldes den 3 juni 2024
7354 Akvarell
Såld: 700 kr
Såldes den 13 maj 2024
5208 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 29 april 2024
8317 Blandteknik
Såld: 2.200 kr
Såldes den 4 september 2023
7200 Grafiska blad
Såld: 100 kr
Såldes den 22 maj 2023
6324 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 8 maj 2023
6297 Oljemålning
Såld: 300 kr
Såldes den 20 mars 2023
5041 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 13 mars 2023