Föremål som liknar KJ
7225 Väggskulpturer
Såld: 2.800 kr
Såldes den 28 oktober 2024
5025 Takarmatur
Såld: 100 kr
Såldes den 21 oktober 2024
6276 Bokhylla
Såld: 1.000 kr
Såldes den 21 oktober 2024
5016 Vas
Såld: 800 kr
Såldes den 14 oktober 2024
9082 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 30 september 2024
6168 Akvarell / tusch
Såld: 600 kr
Såldes den 9 september 2024
1013 Skulptur
Såld: 5.000 kr
Såldes den 2 september 2024
6394 Sideboard
Såld: 1.700 kr
Såldes den 2 september 2024
4322 Mässingskärl
+ strykjärn, 4 delar. Diameter: 19-23 längd: 20 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 26 augusti 2024