Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 

Föremål som liknar Johansson


Vi hittade över 189 fler föremål på Auktionsindex Auktionsindex


  • Träfflista
  • 6041 Stolar
    Ett par, Börje Johansson, Johanson Design, Markary..//
    Såld: 1.100 kr

    SÃ¥ldes den 12 januari 2026
  • 6427 Skulptur
    Jan Johansson, "obelisk", glas. Signerad Johansson..//
    Såld: 500 kr

    SÃ¥ldes den 12 januari 2026
  • 5424 Akvarell
    Nils E Johansson, Signerad, "blå emalj och vita äg..//
    Såld: 450 kr

    SÃ¥ldes den 15 december 2025




Ladda ner broschyr