Föremål som liknar Johansson
6041 Stolar
Såld: 1.100 kr
Såldes den 12 januari 2026
6427 Skulptur
Såld: 500 kr
Såldes den 12 januari 2026
5424 Akvarell
Såld: 450 kr
Såldes den 15 december 2025
5068 Oljemålning
Såld: 3.600 kr
Såldes den 8 december 2025
4307 Lampetter
Såld: 100 kr
Såldes den 1 december 2025
2099 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 november 2025
2010 Färgetsning
Såld: 700 kr
Såldes den 17 november 2025
1002 Väggrelief
Såld: 20.500 kr
Såldes den 27 oktober 2025
5039 Litografier
4 st, Mona Johansson. Signerade, 34x26-42x32cm
Såld: 100 kr
Såldes den 27 oktober 2025