8051 Oljemålning
Såld: 100 kr
Såldes den 19 juli 2021 -
5363 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 27 juli 2020 -
8208 Oljemålning
J Möller, 1954, hyddor, -54, 33 x 52
Såld: 100 kr
Såldes den 1 juni 2015
8461 Litografi
J Möller, 140/240, blommor, motivets mått: 24 x 25
Såld: 100 kr
Såldes den 6 maj 2013 -
5396 Diptyk
J Möller, Fåglar, 9x14 x2
Såld: 350 kr
Såldes den 17 januari 2011 -
3175 Färglitografi
J Möller, 97/260, 27x39
Såld: 250 kr
Såldes den 19 januari 2009
1441 Akvareller
2 st, J Möller
Såld: 750 kr
Såldes den 12 december 2005