Föremål som liknar Höganäs
4151 Akvarell
Såld: 1.700 kr
Såldes den 17 juni 2024
4148 Skulptur
Såld: 2.400 kr
Såldes den 10 juni 2024
3115 Matservisdelar
26 delar, Höganäs, 1970-tal. Diameter: 16-24 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2024
8216 Syltkrukor
Såld: 150 kr
Såldes den 20 maj 2024
5214 Skulptur
Höganäs, Katt. Höjd: 19 cm
Såld: 100 kr
Såldes den 11 mars 2024
4373 Fat
2 st, Höganäs, tidigt 1900-tal. Längd: 12-15 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 4 mars 2024
3233 Vas
Jugend, Höganäs. Höjd: 20 cm
Såld: 700 kr
Såldes den 4 mars 2024
3069 Bordslampa
Såld: 700 kr
Såldes den 26 februari 2024
3235 Fat
Såld: 500 kr
Såldes den 26 februari 2024