Föremål som liknar Fossil
7153 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 15 maj 2023
6135 Färglitografier
Såld: 400 kr
Såldes den 31 januari 2022
4222 Färglitografier
Såld: 400 kr
Såldes den 17 januari 2022
4301 Oljemålning
Såld: 500 kr
Såldes den 22 november 2021
5170 Grafiskt blad
Såld: 150 kr
Såldes den 6 september 2021
5468 Färglitografi
Såld: 400 kr
Såldes den 8 mars 2021
2226 Färgetsningar
Såld: 500 kr
Såldes den 13 juli 2020
4618 Skulptur
fossil. Höjd: 54 cm
Såld: 2.200 kr
Såldes den 18 november 2019
9075 Färgetsning
Birgitta Lundberg, "Fossil", signerad. Motivet: 20x27
Såld: 100 kr
Såldes den 3 juni 2019