Föremål som liknar Eden
9129 Glasservisdelar
Såld: 350 kr
Såldes den 27 maj 2024
7023 Skulptur
Teak, Johnny Hoffman, Sweden. Höjd: 21 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 13 maj 2024
9104 Skål
Såld: 100 kr
Såldes den 8 april 2024
6415 Vaser
2 st, Edenfalk/Wirkkala. Höjd: 17,5-27 cm
Såld: 200 kr
Såldes den 18 mars 2024
5096 Akvarell
Såld: 250 kr
Såldes den 11 mars 2024
4308 Etsning
Såld: 100 kr
Såldes den 4 mars 2024
9130 Soffbord
Såld: 1.000 kr
Såldes den 19 februari 2024
6535 Tekanna
Såld: 700 kr
Såldes den 27 november 2023
6534 Skärbräda
Sigrid Richter, "Eden" Rörstrand. Längd: 30 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 27 november 2023