Föremål som liknar Ch
7135 Fåtölj
Såld: 9.400 kr
Såldes den 19 januari 2026
7088 Ugnsform
Såld: 1.500 kr
Såldes den 19 januari 2026
7070 Karta
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026
7024 Ljuslykta
nysilver och glas. Höjd: 40 cm
Såld: 1.800 kr
Såldes den 19 januari 2026
6382 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 19 januari 2026
7176 Collier
Såld: 1.900 kr
Såldes den 19 januari 2026
7096 Stolar
ett par, Charles & Ray Eames, Plastic Armchair, Vitra
Såld: 2.400 kr
Såldes den 19 januari 2026
7118 Skulptur
Såld: 6.600 kr
Såldes den 19 januari 2026
6223 Färglitografi
Såld: 150 kr
Såldes den 19 januari 2026