Föremål som liknar Bengt Wall
4081 Färglitografier
Såld: 100 kr
Såldes den 13 mars 2023
9406 Skulptur
Såld: 150 kr
Såldes den 23 september 2019
6639 Litografi
Såld: 200 kr
Såldes den 25 februari 2019
2119 Akvarell
Såld: 100 kr
Såldes den 4 februari 2019
7114 Blandteknik
Såld: 350 kr
Såldes den 12 november 2018
1318 Oljemålning
Såld: 200 kr
Såldes den 15 oktober 2018
7227 Litografi
Bengt Wallberg (1931-2004), bladets mått: 27x29,5
Såld: 300 kr
Såldes den 16 oktober 2017
4793 Litografier
Såld: 100 kr
Såldes den 19 juni 2017
2351 Litografi
Såld: 200 kr
Såldes den 5 juni 2017