Föremål som liknar B
2021 Etsning
Såld: 2.000 kr
Såldes den 17 juni 2024
5104 Byrå
Såld: 1.500 kr
Såldes den 17 juni 2024
5247 Lampfot
Upsala Ekeby, glaserad keramik. Höjd: 36 cm
Såld: 150 kr
Såldes den 17 juni 2024
5140 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5169 Oljemålning
Såld: 1.200 kr
Såldes den 17 juni 2024
2066 Oljemålning
Såld: 1.800 kr
Såldes den 17 juni 2024
5087 Ljusstakar
2 st, Kosta Boda. Höjd: 8-11cm
Såld: 100 kr
Såldes den 17 juni 2024
5217 Blomsterbord
Såld: 500 kr
Såldes den 17 juni 2024
5138 Serigrafi på tyg
Såld: 1.500 kr
Såldes den 17 juni 2024