KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 7132063

nr 713 2063

Blandteknik

sign. Olofsson, 43x43

Utrop:

300 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 5 september 2011
kl 19:59:53

Signe Persson-Melin (f. 1925)