KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15696117
nr 1569 6117
Oidentifierad konstnär. Signerad, daterad 93, Vietnam. Olja på duk, 94x88 cm, yttermått inklusive ram: 105x105 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 20:09:02
100 kr
150 kr