KONST / Ramar / Ramar 7748248
nr 774 8248
Ramar
1 par, förgyllda, 1800-tal, 25x30
Utrop:
1.000 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 augusti 2012
kl 17:34:08
100 kr
300 kr