Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 9952102



*

nr 995 2102


Takarmatur

diameter: 50 ca


Utrop:

500 kr

Såld:

1.100 kr

Sista tid för bud online:

måndag 16 november 2015
kl 19:14:20


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
13/11 10:57:42 1      150 kr
15/11 18:40:03 2      450 kr
15/11 19:36:59 3      1.000 kr
15/11 23:50:45 2      800 kr
15/11 23:50:45 3      900 kr (Budbetjänt)
16/11 18:36:55 4      Vinnande bud


Läs om budbetjänten

  • Tema
  • 16 nov

50/60-tal

På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.



Läs mer om 50/60-tal
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: ljuskronor takarmatur taklampa taklampor
  • 6405 Takarmatur
    med plafond och prismor, mässing förställande blad..//
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 19:27
  • 7037 Takarmatur
    Mooi, Random Light medium. Diameter: 80 cm
     

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 20:24
  • 7013 Takarmatur
    Saturnusmodell, glas. Diameter: 25. Höjd: 55 cm
    Aktuellt bud: 600 kr

    Auktionen avslutas
    nu på måndag
    19 jan kl 19:28




Ladda ner broschyr