MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skänk 8559318
nr 855 9318
Skänk
1800-tal, bemålad, längd: 100 cm, djup: 43 cm, höjd: 121 cm
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 28 oktober 2013
kl 19:27:41
150 kr
250 kr
300 kr
800 kr
400 kr
6
500 kr
6
800 kr
6