KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15685101
nr 1568 5101
Vladimir Galatsky
(1929-2011), Sverige
Signerad, daterad -81, komposition, 69x49 cm, blandteknik, yttermått inklusive ram: 83x62 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 19:34:01
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
700 kr
Vladimir Galatsky
Läs mer om Vladimir Galatsky