FURNITURE / Misc. Furniture / Bar 11108025
nr 1110 8025
BAR
5 pieces, bardisk+ 3 barstolar+ spegel, jakaranda (Cites-intyg medföljer), 50/60-tal, längd: 140 cm, djup: 65 cm, höjd: 108 cm,
5 delar, bardisk+ 3 barstolar+ spegel, jakaranda (Cites-intyg medföljer), 50/60-tal, längd: 140 cm, djup: 65 cm, höjd: 108 cm
6000
SEK 4200
Monday May 22 2017
at 19:57:29
25/4 15:32:06
4.000 kr
22/5 19:52:28
- Thema-auction
May 22
50/60-tal
Read more about 50/60-tal
Barocken
Europeisk konststil som uppkommer i Italien vid 1550-talet.
All världens barn (Lisa Larson)