MÖBLER / Bord / Pelarbord 9939668
nr 993 9668
Pelarbord
1800-tal, längd: 63 cm, djup: 43 cm, höjd: 72 cm
Kondition: krackeleringar
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 november 2015
kl 19:47:22
100 kr
150 kr