KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11676351

nr 1167 6351

Akvarell

Stephen Francis Cox, monogramsignerad, SFC, -93,11x9

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 mars 2018
kl 18:05:01

3/3 16:28:53 1      Vinnande bud
3/3 16:29:11 1      justering av budtak