KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 16349167

nr 1634 9167

Etsning

Johnny Friedländer, komposition. Signerad, numrerad 9/120, daterad -53. Bildmått: 44x38 cm, yttermått inklusive ram: 67x57 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 5 augusti 2024
kl 19:43:22

5/8 18:07:09 1      Vinnande bud