KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 17233366

nr 1723 3366

Hjalmar Eneroth

(1869-1964), Sverige

Tusch, Hjalmar Eneroth (1869-1964), Sverige, Signerad. Bildmått: 28x26 cm, yttermått inklusive ram: 35x33

måndag 15 september 2025
kl 20:44:51

Hjalmar Eneroth

Läs mer om Hjalmar Eneroth