KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14964130
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita le café noir pastell sture hemmin vattenfärg
-
7166 Pastell
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58
-
6485 Pasteller
2 st, Carl Brandt, Signerad, Landskap, 16x48 cm, y..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:24
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita le café noir pastell sture hemmin vattenfärg
-
7166 Pastell
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58 -
6485 Pasteller
2 st, Carl Brandt, Signerad, Landskap, 16x48 cm, y..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:24



