KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14964130

nr 1496 4130

Pastell

Sture Hemmin, Le Café Noir. Signerad -57, bildmått: 43x32 cm, yttermått inklusive ram: 60x46 cm

måndag 17 oktober 2022
kl 19:05:52