MÖBLER / Bord / Drum table 14156484

nr 1415 6484

Drum table

England. Diameter: 60cm, höjd: 60cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

200 kr

måndag 30 augusti 2021
kl 19:11:35