GLAS OCH KERAMIK / Mat- och kaffeserviser / Servisdelar 10166129
nr 1016 6129
Servisdelar
Rörstrand, Ostindia, ca 15 del
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
måndag 1 februari 2016
kl 18:43:33
100 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
600 kr
Rörstrand