GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Tomteterrin 7764641

nr 776 4641

Tomteterrin

Göteborg, längd: 24

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

250 kr

måndag 10 september 2012
kl 18:14:33