Ã–VRIGT / Mattor / Kelim 7292332

nr 729 2332

Kelim

2 st, semiantika, Anatol + Afghan, 117x204 resp 140x250

Kondition: slitage, skador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 5 december 2011
kl 19:22:27