MÖBLER / Bord / Skrivbord 11119341

nr 1111 9341

Skrivbord

omkring 1900, längd: 147 cm, djup: 77 cm, höjd: 67 ca

Kondition: slitage, skador, lagad

Utrop:

1.200 kr

Såld:

250 kr

måndag 29 maj 2017
kl 19:49:30

26/5 16:52:33 1      200 kr
29/5 19:06:26 2      Vinnande bud