KONST / Litografier / Litografier 14577315

nr 1457 7315

Litografier

4 st, Oidentifierad konstnär. Hästmotiv. Bildmått: 30x40cm, yttermått inklusive ram: 42x52cm. Ej signerad

Utrop:

800 kr

Såld:

800 kr

måndag 28 mars 2022
kl 18:06:08

28/3 16:59:36 1      700 kr
28/3 17:47:44 2      Vinnande bud