KONST / Litografier / Färglitografi 17355049
nr 1735 5049
Färglitografi
Johan Lindström. Signerad, numrerad 133/150. Färglitografi. Bladets mått: 44x61cm, oramat löst blad.
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 oktober 2025
kl 19:50:51
300 kr
Färglitografi
nr 1735 5049
Färglitografi
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 350 kr |
måndag 27 oktober 2025 |