MÖBLER / Bord / Bord 6274652

nr 627 4652

Bord

1890-tal, höjd: 70

Kondition: slitage, skador

Utrop:

100 kr

Såld:

350 kr

måndag 1 mars 2010
kl 19:05:32

Superellipsbordet