MÖBLER / Bord / Bänk 9952111

nr 995 2111

Bänk

Teak, 50/60-tal, längd: 106 cm

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

800 kr

måndag 16 november 2015
kl 19:52:40

  • Tema
  • 16 nov

50/60-tal

Läs mer om 50/60-tal