MISCELLANEOUS / Rugs / Lori 5853027
nr 585 3027
Lori
Tidigt 1900-tal, 160x324, färgblödningar, clourbleed,
Tidigt 1900-tal, 160x324, jämnt ställvis ngt hårdare slitage, mindre lagningar, färgblödningar, even partly heavier wear, minor repairs, colourbleed
5000
SEK 10200
Monday May 25 2009
at 16:00:01
May 25
TEMA Orientaliska mattor
Visning 23, 24 och 25 maj. Auktion 25 maj.
Vårt nätverk av mattintr ...
Read more about TEMA Orientaliska mattor