MÖBLER / Byråar, sekretärer / Byrå 10827198

nr 1082 7198

Byrå

Rokokostil, längd: 92 cm, djup: 46 cm, höjd: 81 cm

Kondition: slitage, skador, Fanérskador

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.900 kr

måndag 9 januari 2017
kl 20:09:28