KONST / Ramar / Ram 6994585
nr 699 4585
Ram
förgylld, 1800-tal, 36x30
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
måndag 30 maj 2011
kl 18:32:50
100 kr
200 kr
300 kr
Tilgman Keramik