GLASS & CERAMICS / Ceramics / Fat 4936142

nr 493 6142

Fat

Lenght: ()

3 st. Kina, 1700-tal, dia 35 +29 (lagningar)

300

SEK 400

Monday October 29 2007
at 17:11:23

29/10 09:53:29 1      350 kr
29/10 12:39:55 2      Vinnande bud