MÖBLER / Bord / Spelbord 6238378
nr 623 8378
Spelbord
1800-tal
Kondition: slitage
Utrop:
300 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 8 februari 2010
kl 19:53:17
350 kr
900 kr
1.300 kr
1.500 kr
1.700 kr