BELYSNING / Ljuskronor & takarmaturer / Takarmatur 17177110

nr 1717 7110

Takarmatur

PH5. Diameter: 50 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Såld:

800 kr

måndag 18 augusti 2025
kl 18:04:12