MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 10302045
nr 1030 2045
Sekretär
1920-tal, lack / kineserier, NK, längd: 90 cm, djup: 41 cm, höjd: 118 cm
Kondition: slitage
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 11 april 2016
kl 18:46:06
11/4 18:39:28