nr 531 5156
Figurin
Putto, 17/1800-tal, höjd: 8 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]
| Utrop: |
100 kr |
| Såld: |
250 kr |
måndag 30 juni 2008 kl 16:59:29
| Tid |
Kund |
Bud |
100 kr
200 kr