KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16427364
nr 1642 7364
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad L C -91, Tandläkarbesök. Blandteknik på pannå, 46x36 cm, yttermått inklusive ram: 57x48 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 september 2024
kl 18:55:57
10/9 16:40:54