GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skålfat 6252067
nr 625 2067
Skålfat
Fajans, Dia27, 1700-/1800-tal
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 februari 2010
kl 19:30:24
18/2 01:03:41
100 kr
18/2 09:13:24